ВІТАЛІЙ ВІТРУК

Архітектура & Дизайн

Послуги

 

Ми маємо багатий досвід в області проектування і дизайну, та готові поділитися ним з Вами, відображаючи його у проектній документації найвищого класу. Ми високо цінуємо Вашу довіру, усвідомлюємо всю важливість поставлених перед нами завдань і ставимося до них як до своїх власних.

Проектування будинків

Краса, комфорт, практичність, економія енергії - пріоритетні напрямки, у руслі ми працюємо над  проектуванням приватних будинків.
Проект будинку - це важливий етап на шляху до реалізації мрії власного сімейного вогнища і домашнього затишку.

Ми виконаємо повний пакет креслень необхідний для будівництва і втілення в життя вашої мрії.

Дизайн фасадів

Якщо у Вас уже є будинок, але Ви хочете зробити привабливішими фасади, змінити їх стиль,  додати декору, утеплити стіни - ми  допоможемо обрати найоптимальніший варіант, розробимо дизайн-проект, 

а  бригада майстрів під пильним контролем втілить проект у реальність.

Дизайн інтер'єрів

Комплексний проект зі створення дизайну інтер'єру включає в себе такі послуги як: створення альбому креслень, необхідних для перепланування квартири і виконання ремонтних робіт, а також створення загальної концепції інтер'єру і візуалізації, що дозволить Вам наочно побачити на  всі ваші приміщення в різних ракурсах.  Ваш майбутній інтер'єр буде узгоджений з Вами ще до початку ремонтно-будівельних робіт.

 

Комп'ютерна анімація

Пропонуємо послуги по створенню анімаційних роликів,  візуалізації будинків, ландшафтного дизайну.
Ви зможете наочно переглянути завершений варіант архітектурного проекту в тій чи іншій кольоровій гамі і у різних періодах року і доби, побачити як модель впишеться в ландшафт. Максимально реалістична візуалізація дозволить вигідно презентувати  Ваш об'єкт.

 

ПРАЙС-ЛИСТ:

 

Архітектурне проектування ....  від $4/м2

Перепланування.........................  від $2/м2
Інженерна частина......................від $2/м2
Дизайн інтер'єру...........................від $6/м2
Дизайн фасадів.............................від $2/м2

Комп'ютерна анімація.................від $3/м2